بسمه تعالی

به سایت اتوماسیون تغذیه دانشگاه شهید باهنر کرمان خوش آمدید

قابل توجه دانشجویان ارشد و دکترا

جهت رفاه حال دانشجویان عزیز در ایام ماه مبارک رمضان برنامه غذایی به نرخ رستوران آزاد از مورخ94/4/4لغایت 94/4/11در سایت تغذیه اعلام می گردد لذا افطار و سحری همزمان در وعده افطار فقط در سالن غذاخوری جنب تالار افضل توزیع می گردد ضمنا امکان دریافت ژتون فراموشی وجود ندارد و به همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است.

نرخ انواع غذاهای خورشتی 3000 تومان و انواع غذاهای کبابی 4000 تومان تعیین گردیده است.

اداره تغذیه

قابل توجه دانشجویان محترم

 

دانشجویان گرامی

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد در مورد اداره تغذیه به سامانه پیام کوتاه به شماره10003413202804 پیامک ارسال نمایید

با تشکر اداره تغذیه

مراحل درخواست کارت دانشجویی – تغذیه

1-    ورود به سایت http://nut.uk.ac.ir (برای هر دانشجو در اولین ورود کد کاربری  شماره دانشجویی و کلمه عبور شماره ملی می باشد) (اگر شماره ملی  شما با صفر شروع می شود بدون صفر وارد شوید)

2-    بعد از ورود به سایت از منوی موجودی حساب گزینه پرداخت بر خط (Online ) را انتخاب نموده و مراحل آن را تکمیل نمایید در این مرحله دانشجو باید موجودی خود را حداقل 65000 ریال افزایش دهد.

3-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه ارسال تصویر کاربر را انتخاب نموده و فایل عکس را که از قبل آماده کرده است از مسیر Browse انتخاب و ارسال نمایید.

4-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه درخواست کارت را انتخاب و از صفحه ایجاد شده اعلام درخواست را کلیک نمایید.

5-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه پیگیری کارت را انتخاب وشماره پیگیری اعلام شده را یاداشت نمایید و هنگام آماده شدن کارت برای دریافت آن به واحد صدور کارت ارائه نمایید.

آدرس واحد صدور کارت: دانشکده معارف و حقوق طبقه همکف