بسمه تعالی

به سایت اتوماسیون تغذیه دانشگاه شهید باهنر کرمان خوش آمدید

قابل توجه دانشجویان عزیز(برادران)

به دلیل نبودن ژتون فراموشی در سالن افضل) لذا دانشجویانی که به هر دلیلی کارت دانشجویی ندارند خواهشمندیم از رزرو غذا در این سالن خودداری نمایید. )

دانشجویانی که فاقد کارت دانشجویی می باشند می توانند برای گرفتن ژتون فراموشی در سالن علوم رزرو نماییند

ساعت توزیع شام از تاریخ 11/7/94 به ساعت 17:00 الی 20:00 تغییر می یابد و از همین تاریخ به بعد توزیع غذا در تالار افضل طبق روال قبل بر قرار می گردد.

قابل توجه دانشجویان جدید الورود هر چه سریعتر نسبت به درخواست کارت دانشجویی در سایت تغذیه اقدام نمایید ونسبت به تحویل کارت به دایره صدور کارت مراجعه نمایید.

با تشکر اداره تغذیه

 

دانشجویان گرامی

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد در مورد اداره تغذیه به سامانه پیام کوتاه به شماره10003413202804 پیامک ارسال نمایید

با تشکر اداره تغذیه

مراحل درخواست کارت دانشجویی – تغذیه

1-    ورود به سایت http://nut.uk.ac.ir (برای هر دانشجو در اولین ورود کد کاربری  شماره دانشجویی و کلمه عبور شماره ملی می باشد) (اگر شماره ملی  شما با صفر شروع می شود بدون صفر وارد شوید)

2-    بعد از ورود به سایت از منوی موجودی حساب گزینه پرداخت بر خط (Online ) را انتخاب نموده و مراحل آن را تکمیل نمایید در این مرحله دانشجو باید موجودی خود را حداقل 65000 ریال افزایش دهد.

3-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه ارسال تصویر کاربر را انتخاب نموده و فایل عکس را که از قبل آماده کرده است از مسیر Browse انتخاب و ارسال نمایید.

4-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه درخواست کارت را انتخاب و از صفحه ایجاد شده اعلام درخواست را کلیک نمایید.

5-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه پیگیری کارت را انتخاب وشماره پیگیری اعلام شده را یاداشت نمایید و هنگام آماده شدن کارت برای دریافت آن به واحد صدور کارت ارائه نمایید.

آدرس واحد صدور کارت: دانشکده معارف و حقوق طبقه همکف