بسمه تعالی

به سایت اتوماسیون تغذیه دانشگاه شهید باهنر کرمان خوش آمدید

قابل توجه دانشجویان عزیز

باتوجه به غیر حضوری بودن کلاسهای آموزشی دانشگاه در نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 ،این معاونت جهت رفاه و سلامت دانشجویان گرامی که به دلیل اخذ دروس عملی و آزمایشگاهی نیاز به حضور در دانشگاه دارند ،اقدام به بازگشایی سلف سرویس دانشجویی،صرفاً جهت ساکنین خوابگاه های دانشجویی به صورت محدود و بیرون بر،با رعایت پروتکل های بهداشتی،نموده است.

لطفاً  هنگام رزرو غذا دقت نمایید

دانشجویانی که بیش از دو مرتبه غذا رزرو کنند و دریافت ننمایند اسامی آنها از لیست رزرو حذف میشود،اجازه رزرو به آنها داده نمیشود

در هنگام رزرو اگر با مشکل مواجه شدید لطفاً با شما ره زیر تماس حاصل فرمایید

31322793

 

با تشکر اداره تغذیه

جهت پرداخت آنلاین از طریق تلفن همراه فقط از مرورگر chrome  استفاده نمایید.

ساعت توزیع غذا

نهار 11:30الی 13:00

شام علوم 17:00 الی 20:00

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد در مورد اداره تغذیه به سامانه پیام کوتاه به شماره10003413202804 پیامک ارسال نمایید

 

مراحل درخواست کارت دانشجویی – تغذیه

1-    ورود به سایت http://nut.uk.ac.ir (برای هر دانشجو در اولین ورود کد کاربری شماره دانشجویی و کلمه عبور شماره ملی می باشد) (اگر شماره ملی  شما با صفر شروع می شود بدون صفر وارد شوید)

2-    بعد از ورود به سایت از منوی موجودی حساب گزینه پرداخت بر خط (Online ) را انتخاب نموده و مراحل آن را تکمیل نمایید در این مرحله دانشجو باید موجودی خود را حداقل 150000 ریال افزایش دهد.

3-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه ارسال تصویر کاربر را انتخاب نموده و فایل عکس را که از قبل آماده کرده است از مسیر Browse انتخاب و ارسال نمایید.

4-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه درخواست کارت را انتخاب و از صفحه ایجاد شده اعلام درخواست را کلیک نمایید.

5-    از منوی کارت دانشجویی – تغذیه گزینه پیگیری کارت را انتخاب وشماره پیگیریاعلام شده را یاداشت نمایید و هنگام آماده شدن کارت برای دریافت آن به واحد صدور کارت ارائه نمایید.

آدرس واحد صدور کارت: دانشکده معارف و حقوق طبقه همکف